Kompleksowo projektujemy wnętrza

Jesteśmy doświadczoną firmą, zajmującą się projektowaniem oraz aranżacją wnętrz, a także ich wykańczaniem i remontami. Pracujemy nie tylko w okolicach Gdańska i Trójmiasta, gdzie mieści się nasza siedziba, ale też w innych miejscach na terenie województwa pomorskiego. W naszych projektach łączymy funkcjonalność z pomysłowością, aby każdą nieruchomość dostosować do potrzeb naszych klientów.

Jesteśmy w stanie zapewnić wysoką jakość naszych aranżacji wnętrz m.in. dlatego, że dysponujemy zgranym i doświadczonym zespołem, który z pełną pasją poświęca się swoim zadaniom. Dzięki temu możemy również zagwarantować naszym klientom kompleksowość naszych usług. Podejmujemy się współpracy na każdym etapie realizacji inwestycji – od projektu, przez wykończenia wnętrz poprzez zakupy, koordynację zamówień, organizację transportu materiałów budowlanych i wykończeniowych, po nadzór nad pracami. Rozumiemy potrzeby i możliwości klientów, dlatego nasze projekty dostosowujemy zarówno do oczekiwań, jak i możliwości finansowych inwestorów. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług.

Projektujemy z pasją

Projektowanie wnętrz to nasza pasja. W naszej pracy również my sami realizujemy się, dzięki czemu możemy zawsze zapewnić wysoką jakość wykonania oraz wiele ciekawych, funkcjonalnych dla użytkowników pomysłów.

Doświadczenie

Aranżacją wnętrz, a także wykonawstwem zajmujemy się już od wielu lat. Sprawia to, że mamy ogromne doświadczenie, dzięki któremu możemy jeszcze lepiej dostosować się do oczekiwań i potrzeb klientów. Wiedza, umiejętności oraz kreatywność naszej ekipy pozwala zawsze znaleźć najlepsze rozwiązanie do każdego wnętrza.

Projekty

Klientów